kop

Zomercompetitie 2018

Uitslagen ronde 14

Bijgewerkt t/m: 23 augustus 2018

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Heren
naamhoogste game
scratch
1.Robin Angenent196
2.Robin Angenent180
3.Robin Angenent167
Henk den Braber167
naamhoogste game
scratch + hcp
1.Robin Angenent209
Henk den Braber209
2.Robin Angenent193
3.Walter v.d. Berg190
Henk den Braber190
naamhoogste serie
scratch
1.Robin Angenent543
2.Jochem de Ruijter437
3.Walter v.d. Berg417
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Robin Angenent582
2.Henk den Braber538
3.Jochem de Ruijter527
Persoonlijke ranglijst
Dames
naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Susanne van Schajik35334300130,30165,85183459
2. Edith Brunt5018142379,06129,0693258

Niet geklasseerd (minder dan 17 games aan het einde van de competitie):

Bernice Stam50983793,00143,00110295
Jill Verduijn50318361,00111,0074183
Heren
naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Robin Angenent11182969164,94174,94196555
2. Arjan den Braber15396170158,21174,74228541
3. Peter Appeldoorn16396134157,28172,82189515
4. Walter v.d. Berg30283822136,50171,39182482
5. Rob van Dijk32273623134,19169,96192485
6. Jochem de Ruijter29364973138,14168,14181492
7. Ab v.d. Vliet35425454129,86167,14180453
8. Teus de Hoog28212947140,33165,90183465
9. Henk den Braber40273297122,11165,11167412
10. Dean van Kints37212655126,43161,57156415
11. Theo den Braber47424715112,26161,12140377
12. Gijs v.d. Bogaard5036359599,86149,86120325
13. Henny Koene5021194492,57142,57119312

Niet geklasseerd (minder dan 17 games aan het einde van de competitie):

Rudolf Grundmann116982163,67183,17196536
Wim Overbeek183462154,00175,00171462
Hennie Koopmans33151986132,40163,60162416
Ton v.d. Stouwe465570114,00158,00122336
Dennis Verduijn2091359151,00155,00231531
Rogier Stam4291078119,78152,78146413
Bas den Braber501296080,00130,00123289
Baanoverzicht
naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Ab v.d. Vliet4433
Rob van Dijk2322
Gijs v.d. Bogaard4413
Henk den Braber3321
Theo den Braber4433
Arjan den Braber3334
Bas den Braber211
Dean van Kints133
Jill Verduijn1
Susanne van Schajik2342
Edith Brunt321
Teus de Hoog322
Hennie Koopmans1121
Walter v.d. Berg3124
Peter Appeldoorn4225
Jochem de Ruijter1425
Henny Koene214
Dennis Verduijn111
Bernice Stam111
Rogier Stam111
Wim Overbeek1
Robin Angenent1221
Rudolf Grundmann11
Ton v.d. Stouwe11
naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Woerdense Bowling Vereniging Zomercompetitie Score Systeem 2.0