kop

Zomercompetitie 2019

Uitslagen ronde 6

Bijgewerkt t/m: 11 juli 2019

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Dames
naamhoogste serie
scratch
1.Susanne van Schajik407
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Susanne van Schajik521
Heren
naamhoogste game
scratch
1.Arjan den Braber157
2.Arjan den Braber156
3.Arjan den Braber155
naamhoogste game
scratch + hcp
1.Henk den Braber194
2.Ton v.d. Stouwe185
3.Ton v.d. Stouwe179
naamhoogste serie
scratch
1.Arjan den Braber468
2.Ton v.d. Stouwe421
3.Henk den Braber373
naamhoogste serie
scratch + hcp
1.Ton v.d. Stouwe517
2.Arjan den Braber504
3.Henk den Braber502
Persoonlijke ranglijst
Dames
naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Susanne van Schajik36121537128,08164,83164407
2. Bernice Stam58328896,00154,00119288
Heren
naamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Rik v.d. Stouwe1491434159,33181,67204566
2. Peter Appeldoorn24152175145,00173,60195553
3. Robin Angenent206910151,67172,67167483
4. Arjan den Braber1491445160,56172,56179522
5. Ton v.d. Stouwe32152019134,60168,80166439
6. Wim Overbeek223444148,00166,00168444
7. Rudolf Grundmann213448149,33165,33175448
8. Walter v.d. Berg32121617134,75163,00160451
9. Henk den Braber42151793119,53162,33151373
10. Rob van Dijk35182339129,94161,61160426
11. Hennie Koopmans32121605133,75160,25169462
12. Dean van Kints463342114,00160,00126342
13. Ab v.d. Vliet46182068114,89158,72139383
14. Jochem de Ruijter376767127,83158,33153414
15. Henny Koene5718178198,94157,28135339
16. Theo den Braber56151505100,33153,53146325
17. Gijs v.d. Bogaard60543687,20146,4099252
Baanoverzicht
naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Theo den Braber2111
Henny Koene2211
Peter Appeldoorn1121
Hennie Koopmans121
Ton v.d. Stouwe1112
Wim Overbeek1
Ab v.d. Vliet3111
Rob van Dijk3111
Gijs v.d. Bogaard11
Jochem de Ruijter11
Henk den Braber1211
Arjan den Braber12
Bernice Stam1
Susanne van Schajik112
Walter v.d. Berg112
Rik v.d. Stouwe111
Robin Angenent11
Rudolf Grundmann1
Dean van Kints1
naambaan 1baan 2baan 3baan 4
Woerdense Bowling Vereniging Zomercompetitie Score Systeem 2.0