Zomercompetitie

 

Uitslagen ronde 9
Bijgewerkt t/m: 19 juli 2018

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Dames

naam hoogste game
scratch
1.Susanne van Schajik160
2.Susanne van Schajik127
3.Susanne van Schajik126
naam hoogste game
scratch + hcp
1.Susanne van Schajik195
2.Susanne van Schajik162
3.Susanne van Schajik161
naam hoogste serie
scratch
1.Susanne van Schajik413
2.Edith Brunt255
3.Bernice Stam248
naam hoogste serie
scratch + hcp
1.Susanne van Schajik518
2.Edith Brunt405
3.Bernice Stam398

Heren

naam hoogste game
scratch
1.Rob van Dijk192
2.Arjan den Braber190
3.Teus de Hoog183
naam hoogste game
scratch + hcp
1.Rob van Dijk226
2.Teus de Hoog211
3.Arjan den Braber208
naam hoogste serie
scratch
1.Arjan den Braber536
2.Rob van Dijk465
3.Teus de Hoog462
naam hoogste serie
scratch + hcp
1.Arjan den Braber590
2.Rob van Dijk567
3.Ab v.d. Vliet564

Persoonlijke ranglijst

Dames

naam handicap aantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Susanne van Schajik35273535130,93166,59183459
2. Bernice Stam50983793,00143,00110295
3. Edith Brunt5018142379,06129,0693258
4. Jill Verduijn50318361,00111,0074183
 

Heren

naam handicap aantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
gemiddelde
scratch
+ handicap
hoogste
game
scratch
hoogste
serie
scratch
1. Robin Angenent561034172,33185,83192555
2. Rudolf Grundmann116982163,67183,17196536
3. Wim Overbeek183462154,00175,00171462
4. Arjan den Braber16274216156,15173,26201541
5. Peter Appeldoorn16274251157,44172,78189515
6. Rob van Dijk32273623134,19169,96192485
7. Ab v.d. Vliet35273500129,63168,19180453
8. Teus de Hoog26182562142,33167,83183465
9. Walter v.d. Berg36162055128,44164,56154446
10. Jochem de Ruijter32243231134,63164,38178452
11. Henk den Braber42242885120,21163,33159407
12. Theo den Braber47273034112,37161,93140377
13. Hennie Koopmans35121570130,83161,08162415
14. Dean van Kints38182252125,11159,78155415
15. Dennis Verduijn2091359151,00155,00231531
16. Rogier Stam4291078119,78152,78146413
17. Gijs v.d. Bogaard50242425101,04151,04118325
18. Henny Koene5015141894,53144,53119312
19. Bas den Braber501296080,00130,00123289
Woerdense Bowling Vereniging Zomercompetitie Score Systeem 1.7