Woerdense Bowling Vereniging

Opgericht 1975

Huisleague 2022/2023

Bijgewerkt t/m: 24 november 2022
ronde 11

Wedstrijden

teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Underdogs74969572221664
The Spareribs60666368919580
Singel 59 dart & bowling65268565019870
Degra Vloeronderhoud70873373321744
The Forze64668764019734
Happy Okidoki62660663618680
Ghostteam67267967020211
Bowlingstones72669062420403

Teamranglijst

teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.The Forze3068,2%1118198551,456721834
2.Ghostteam2965,9%1117353525,855741667
3.Underdogs2761,4%1118963574,646581893
4.Bowlingstones2761,4%1118233552,526361854
5.The Spareribs2352,3%1117798539,336571780
6.Degra Vloeronderhoud2250,0%1117790539,096011778
7.Singel 59 dart & bowling13,530,7%1115995484,706041703
8.Happy Okidoki4,510,2%1114579441,795161451

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams

teamnaamhoogste game
1.Underdogs658
2.Bowlingstones622
3.Degra Vloeronderhoud601
teamnaamhoogste serie
1.Underdogs1893
2.Degra Vloeronderhoud1778
3.Bowlingstones1728

Dames

Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames

naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Astrid VerkleijD1Underdogs17213262155,33 192517
2.Jannie GrundmannD1Underdogs22213108148,00 184492
3.Alma de HoogD1Happy Okidoki3091241137,89155427

Heren

naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Rudolf GrundmannH1Underdogs14213340159,05212579
2.Robin AngenentH1Underdogs15243804158,50 200559
3.Peter AppeldoornH1Bowlingstones16335203157,67 202520
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.1