Huisleague 2021/2022

Ronde 25

Bijgewerkt t/m: 23 mei 2022

Wedstrijden

teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Underdogs67360465419311
Ghostteam64564168019663
Singel 59 dart & bowling66361762219021
The Forze65363969319853
Happy Okidoki60570061319181
Degra Vloeronderhoud69962974020683
Bowlingstones60964669919540
The Spareribs61866274320234

Teamranglijst

 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
Hoogste
serie
1.Underdogs7070,0%2543076574,356951904
2.The Forze6464,0%2540931545,756571796
3.The Spareribs6363,0%2538672515,636531681
4.Degra Vloeronderhoud5454,0%2539362524,836121679
5.Ghostteam5353,0%2539176522,355621626
6.Bowlingstones5151,0%2541818557,576581846
7.Singel 59 dart & bowling2929,0%2537948505,975991643
8.Happy Okidoki1616,0%2532670435,605551534

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams

 teamnaamhoogste game
1.The Spareribs608
2.Degra Vloeronderhoud605
3.Bowlingstones587
 teamnaamhoogste serie
1.Degra Vloeronderhoud1663
2.The Forze1643
3.The Spareribs1618
Bowlingstones1618

Dames

Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames

 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Astrid VerkleijD1Underdogs23476949147,85225525
2.Alma de HoogD1Happy Okidoki24304366145,53207483
3.Jannie GrundmannD1Underdogs28334604139,52197474
4.Joke MulderD1Singel 59 dart & bowling32516826133,84201486

Volledige ranglijst damesDames 1Dames 2

Heren

 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Robin AngenentH1Underdogs146310135160,87218544
2.Rudolf GrundmannH1Underdogs16578892156,00191531
3.Rik v.d. StouweH1Bowlingstones17152334155,60193504
4.Tino RaghunathH1Singel 59 dart & bowling19456878152,84187529

Volledige ranglijst herenHeren 1Heren 2Heren 3
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.0