Woerdense Bowling Vereniging

Opgericht 1975

Huisleague 2023/2024

Bijgewerkt t/m: 29 februari 2024
ronde 20

Wedstrijden

teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
The Forze58361965918613
Happy Okidoki63458959118141
Ghostteam64464167219570
Degra Vloeronderhoud66669281621744
Underdogs63267066219641,5
Bowlingstones64962069519642,5
Singel 59 dart & bowling65860567319361
The Spareribs69270462020163

Teamranglijst

teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Ghostteam50,563,1%2031533525,555691656
2.Bowlingstones46,558,1%2034657577,626801916
3.Underdogs44,555,6%2033834563,906741939
4.The Spareribs4455,0%2033185553,086651910
5.The Forze4353,8%2031438523,976601731
6.Singel 59 dart & bowling3847,5%2029751495,856631742
7.Degra Vloeronderhoud36,545,6%2032033533,886961863
8.Happy Okidoki1721,3%2026010433,505251447

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams

teamnaamhoogste game
1.Degra Vloeronderhoud696
2.Bowlingstones606
3.The Spareribs570
teamnaamhoogste serie
1.Degra Vloeronderhoud1814
2.Bowlingstones1697
3.Underdogs1655

Dames

Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames

naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Jannie GrundmannD1Underdogs20426350151,19 202531
2.Astrid VerkleijD1Underdogs29486667138,90 183487
3.Joke MulderD1Singel 59 dart & bowling37425292126,00 157432

Heren

naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Peter AppeldoornH1Bowlingstones96010047167,45 234578
2.Tino RaghunathH1Singel 59 dart & bowling14426723160,07220570
3.Rudolf GrundmannH1Underdogs16457080157,33 231559
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.1