Huisleague 2021/2022

Ronde 28

Bijgewerkt t/m: 20 juni 2022

Wedstrijden

teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
The Forze64270365319981
The Spareribs65371365220183
Ghostteam65868767820230,5
Degra Vloeronderhoud75168770221403,5
Underdogs68868865220283
Happy Okidoki56169161918711
Singel 59 dart & bowling62364475820251
Bowlingstones69369371621023

Teamranglijst

 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
Hoogste
serie
1.Underdogs8172,3%2848380575,956951904
2.The Spareribs7365,2%2843649519,636531737
3.The Forze6759,8%2845647543,426571796
4.Bowlingstones6053,6%2846492553,486581846
5.Degra Vloeronderhoud57,551,3%2844152525,626281771
6.Ghostteam54,548,7%2843843521,945621648
7.Singel 59 dart & bowling3733,0%2842546506,506181679
8.Happy Okidoki1816,1%2836317432,355551534

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams

 teamnaamhoogste serie
1.Underdogs1785
2.Degra Vloeronderhoud1771
3.Bowlingstones1766

Dames

Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames

 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Astrid VerkleijD1Underdogs23507384147,68225525
2.Alma de HoogD1Happy Okidoki26365117142,14207483
3.Jannie GrundmannD1Underdogs28395442139,54197474

Volledige ranglijst damesDames 1Dames 2

Heren

 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Robin AngenentH1Underdogs137211620161,39218544
2.Rudolf GrundmannH1Underdogs176610262155,48191531
3.Tino RaghunathH1Singel 59 dart & bowling18517888154,67194542

Volledige ranglijst herenHeren 1Heren 2Heren 3
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.0