Woerdense Bowling Vereniging

Opgericht 1975

Huisleague 2026/2027

Bijgewerkt t/m: 8 oktober 2026
ronde 5

Wedstrijden

teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Ghostteam65767467520061
Miele Bowling Team71567169220783
The Forze66270163920023
Underdogs65269964920001
The Spareribs65566969720214
Happy Okidoki59362162118350
Degra Vloeronderhoud64565764519470
Bowlingstones68170478621714

Teamranglijst

teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.The Forze1785,0%58514567,606281752
2.Bowlingstones1575,0%58375558,336811792
3.The Spareribs1260,0%57900526,675641643
4.Degra Vloeronderhoud1155,0%57941529,406311640
5.Miele Bowling Team1050,0%57092472,805621619
6.Ghostteam840,0%57605507,005351577
7.Underdogs735,0%58067537,806611938
8.Happy Okidoki00,0%55377358,473921136

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams

teamnaamhoogste game
1.Bowlingstones681
2.The Forze600
3.Underdogs597
teamnaamhoogste serie
1.Bowlingstones1792
2.The Forze1699
3.Underdogs1694

Dames

Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames

naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Astrid VerkleijD1Underdogs23152214147,60 173471
2.Jannie den BoerD1Underdogs266856142,67169489
3.Susanne van SchajikD1Bowlingstones3781019127,38 187364

Heren

naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Bas DerksH1Underdogs123487162,33192487
2.Peter AppeldoornH1Bowlingstones13152428161,87 183535
3.Roy HoendersH1The Forze1491441160,11189519
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.1