kop

Huisleague 2018/2019

Baangemiddelde
Ronde 13

Bijgewerkt t/m: 13 december 2018

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Singel 59 dart & bowling65773559919910
Degra Vloeronderhoud74574969621904
Underdogs63374360919852
Bowlingstones67565765219842
The Forze68376462720743
Okidoki62362765419041
Happy Team61463464818960
The Spareribs65674168920864
Ghostteam66769764520093
Jeans Saloon72763664320061
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Bowlingstones3567,3%1322556578,367472050
2.The Spareribs3567,3%1321623554,446731841
3.Degra Vloeronderhoud3465,4%1322114567,036701838
4.The Forze3261,5%1322388574,056731915
5.Underdogs3159,6%1322218569,696831840
6.Singel 59 dart & bowling2548,1%1321141542,086551831
7.Ghostteam2140,4%1320888535,595681668
8.Jeans Saloon2140,4%1319870509,496401790
9.Okidoki1834,6%1318833482,905461537
10.Happy Team815,4%1317424446,775591579

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste game
1.Degra Vloeronderhoud651
2.The Forze649
3.Underdogs645
 teamnaamhoogste serie
1.Degra Vloeronderhoud1838
2.The Spareribs1737
3.The Forze1729
Dames
Volledige lijst hoogste game dames
Volledige lijst hoogste serie dames
Heren
Volledige lijst hoogste game heren
Volledige lijst hoogste serie heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Alma de HoogD1Okidoki23304391146,37204510
2.Joke MulderD1Singel 59 dart & bowling24395687145,82186487
3.Astrid VerkleijD1Underdogs25273880143,70202490
Volledige ranglijst dames Dames 1 Dames 2
Heren
 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Roy HoendersH1The Forze14182883160,17214554
2.Rudolf GrundmannH1Underdogs15365699158,31196538
3.Peter AppeldoornH1Bowlingstones16375800156,76194525
Volledige ranglijst heren Heren 1 Heren 2 Heren 3
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.0