Huisleague

Baangemiddelde

 

Ronde 28
Bijgewerkt t/m: 17 mei 2018

Wedstrijden

teamnaam ( scratch + handicap ) punten
game 1 game 2 game 3 totaal
The Forze62364170919732
Team 65065065065019502
Underdogs64677167120881
The Spareribs71670070821243
Singel 59 dart & bowling66963565719612
Okidoki58564372319512
Happy Team65364664019390
Bowlingstones71377074722304
Degra Vloeronderhoud69566964020041,5
T.B.S.69963766820042,5
Jeans Saloon64674065920454
Team 62562562562518750
 

Teamranglijst

  teamnaam punten score
perc.
aantal
wedstr.
totaal
scratch
gemid.
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Degra Vloeronderhoud7062,5%2850522601,457462063
2.The Spareribs6860,7%2847524565,766841839
3.The Forze6759,8%2849680591,437252042
4.T.B.S.6457,1%2847995571,376891836
5.Underdogs57,551,3%2848789580,826821990
6.Bowlingstones6860,7%2850545601,737091999
7.Jeans Saloon6053,6%2845902546,456991902
8.Singel 59 dart & bowling56,550,4%2846739556,426731908
9.Okidoki3934,8%2838627459,855871674
10.Happy Team2925,9%2837969452,015471514
 

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams

  teamnaam hoogste game
1.Bowlingstones675
2.Underdogs663
3.Bowlingstones652
 
  teamnaam hoogste serie
1.Bowlingstones1960
2.The Spareribs1783
3.Underdogs1764
 

Dames

  naam teamnaam hoogste game
1.Susanne van SchajikBowlingstones180
2.Ria BurggraafJeans Saloon160
3.Joke MulderSingel 59 dart & bowling153

Volledige lijst hoogste game dames

 
  naam teamnaam hoogste serie
1.Joke MulderSingel 59 dart & bowling419
2.Ria BurggraafJeans Saloon392
3.Tamara DerksUnderdogs379

Volledige lijst hoogste serie dames

 

Heren

  naam teamnaam hoogste game
1.Rudolf GrundmannUnderdogs213
2.Hans BeukersJeans Saloon187
3.Hennie KoopmansBowlingstones185

Volledige lijst hoogste game heren

 
  naam teamnaam hoogste serie
1Peter AppeldoornBowlingstones519
2Rudolf GrundmannUnderdogs511
3Wim OverbeekBowlingstones498

Volledige lijst hoogste serie heren

 

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames

  naam klasse teamnaam handicap aantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Astrid VerkleijD1Underdogs23608825147,08200480
2.Joke MulderD1Singel 59 dart & bowling27638917141,54198496
3.Yolanda KoeneD2The Forze39668230124,70218506

Volledige ranglijst dames     Dames 1     Dames 2

 

Heren

  naam klasse teamnaam handicap aantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Peter AppeldoornH1Bowlingstones87913330168,73225626
2.Stef SeegerH1The Forze13589370161,55234564
3.Robin AngenentH1Underdogs138413550161,31212560

Volledige ranglijst heren     Heren 1      Heren 2      Heren 3

Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 2.7