kop

Huisleague 2018/2019

Baangemiddelde
Ronde 9

Bijgewerkt t/m: 15 november 2018

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Singel 59 dart & bowling59369970519971
The Spareribs67772463420353
The Forze71877071121994
Ghostteam65367465719840
Underdogs62359664118601
Jeans Saloon64160062618673
Degra Vloeronderhoud69764663219750
Bowlingstones73773474422154
Okidoki62764763919133
Happy Team57565759118231
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.The Forze2877,8%915708581,786731915
2.Bowlingstones2672,2%915608578,076711925
3.Degra Vloeronderhoud2158,3%915377569,526701813
4.Underdogs1952,8%915200562,966831819
5.The Spareribs1952,8%914619541,446181753
6.Singel 59 dart & bowling1850,0%914712544,896551831
7.Jeans Saloon1644,4%913967517,306401790
8.Ghostteam1438,9%914462535,635681668
9.Okidoki1233,3%912918478,445221533
10.Happy Team719,4%912166450,595591579

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste game
1.The Forze673
2.Bowlingstones642
3.Bowlingstones639
 teamnaamhoogste serie
1.The Forze1915
2.Bowlingstones1901
3.Degra Vloeronderhoud1643
Dames
Volledige lijst hoogste game dames
Volledige lijst hoogste serie dames
Heren
Volledige lijst hoogste game heren
Volledige lijst hoogste serie heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Alma de HoogD1Okidoki22182678148,78204510
2.Joke MulderD1Singel 59 dart & bowling23273994147,93186487
3.Astrid VerkleijD1Underdogs28182521140,06202490
Volledige ranglijst dames Dames 1 Dames 2
Heren
 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Roy HoendersH1The Forze1291459162,11214524
2.Peter AppeldoornH1Bowlingstones17264055155,96194525
3.Bas DerksH1The Forze17121868155,67193505
Volledige ranglijst heren Heren 1 Heren 2 Heren 3
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.0