Huisleague 2019/2020

Ronde 7

Bijgewerkt t/m: 17 oktober 2019

Wedstrijden

teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Singel 59 dart & bowling65565972120351
Jeans Saloon72767164120393
The Forze67575864320764
Happy Okidoki63067459619000
Underdogs71569662820393
Degra Vloeronderhoud65768567420161
Bowlingstones65270968020412
The Spareribs68067568120362

Teamranglijst

 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
Hoogste
serie
1.Bowlingstones19,569,6%712733606,336901927
2.Underdogs19,569,6%712116576,956291817
3.The Forze1553,6%711769560,436711921
4.The Spareribs1553,6%711743559,196381786
5.Singel 59 dart & bowling1346,4%711851564,336251798
6.Degra Vloeronderhoud1242,9%711725558,336471813
7.Jeans Saloon1139,3%710861517,195921612
8.Happy Okidoki725,0%710117481,766111665

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams

 teamnaamhoogste game
1.The Forze636
2.Bowlingstones621
3.Underdogs597
 teamnaamhoogste serie
1.Bowlingstones1798
2.The Forze1710
3.Underdogs1698

Dames

Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames

 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Joke MulderD1Singel 59 dart & bowling20172576151,53186469
2.Astrid VerkleijD1Underdogs2591300144,44179456
3.Alma de HoogD1Happy Okidoki2991245138,33157441
Volledige ranglijst damesDames 1Dames 2

Heren

 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Robin AngenentH1Underdogs11203294164,70203525
2.Roy HoendersH1The Forze1281299162,38206536
3.Rik v.d. StouweH1Bowlingstones15111747158,82221524
Volledige ranglijst herenHeren 1Heren 2Heren 3
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.0