kop

Huisleague 2018/2019

Baangemiddelde
Ronde 3

Bijgewerkt t/m: 20 september 2018

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
The Forze74573066221373
Underdogs67674765520781
Singel 59 dart & bowling60459667118711
Bowlingstones68568760919813
Happy Team60859360018010
Jeans Saloon63766964719534
Degra Vloeronderhoud70174666921164
Ghostteam65067464419680
Okidoki62965467519584
The Spareribs57264861718370
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Degra Vloeronderhoud1191,7%35160573,336701724
2.Jeans Saloon975,0%35065562,786401790
3.Bowlingstones866,7%35286587,336711925
4.Singel 59 dart & bowling758,3%35213579,226551831
5.The Forze758,3%35015557,226221768
6.Underdogs650,0%35153572,566501787
7.Ghostteam433,3%34845538,335681647
8.The Spareribs433,3%34544504,895791661
9.Okidoki433,3%34362484,675181472
10.Happy Team00,0%33849427,674591319

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste game
1.Underdogs650
2.Degra Vloeronderhoud624
3.The Forze622
 teamnaamhoogste serie
1.Underdogs1787
2.The Forze1768
3.Degra Vloeronderhoud1722
Dames
 naamteamnaamhoogste game
1.Joke MulderSingel 59 dart & bowling178
2.Astrid VerkleijUnderdogs159
3.Joke MulderSingel 59 dart & bowling143
Volledige lijst hoogste game dames
 naamteamnaamhoogste serie
1.Joke MulderSingel 59 dart & bowling448
2.Astrid VerkleijUnderdogs435
3.Ria BurggraafJeans Saloon362
Volledige lijst hoogste serie dames
Heren
 naamteamnaamhoogste game
1.Arjan den BraberDegra Vloeronderhoud210
2.Rudolf GrundmannUnderdogs196
3.Peter AppeldoornBowlingstones194
Volledige lijst hoogste game heren
 naamteamnaamhoogste serie
1.Arjan den BraberDegra Vloeronderhoud510
2.Bas DerksThe Forze505
3.Rudolf GrundmannUnderdogs491
Volledige lijst hoogste serie heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Joke MulderD1Singel 59 dart & bowling1991375152,78186487
2.Alma de HoogD1Okidoki213448149,33174448
3.Ester SendenD2Jeans Saloon263428142,67151428
Volledige ranglijst dames Dames 1 Dames 2
Heren
 naamklasseteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Wim OverbeekH1Bowlingstones861011168,50188536
2.Bas DerksH1The Forze83505168,33185505
3.Rudolf GrundmannH1Underdogs126976162,67196491
Volledige ranglijst heren Heren 1 Heren 2 Heren 3
Woerdense Bowling Vereniging Huisleague Score Systeem 3.0