Clubkampioenschappen 2018/2019

Finale dames

 naamgame
1
game
2
game
1+ 2
game
3
game
4
game
3 + 4
totaaltotaal
voorronden
gemiddelde
1.Astrid Verkleij1721473191431883316501225156,25
2.Susanne van Schajik1011142151601543145291062132,58
 

Finale heren

 naamgame
1
game
2
game
1+ 2
game
3
game
4
game
3 + 4
totaaltotaal
voorronden
gemiddelde
1.Robin Angenent1571753321811553366681351168,25
2.Peter Appeldoorn1711713421781443226641333166,42
3.Wim Overbeek1981653631551342896521320164,33
4.Rudolf Grundmann1501192692011573586271338163,75
5.Tino Raghunath1961423381381512896271297160,33
6.Rik v.d. Stouwe1461783241221662886121271156,92
7.Arjan den Braber1451663111741793536641176153,33
8.Walter v.d. Berg1551192741321492815551238149,42
9.Tom van Schaik181116297971842815781185146,92
10.Hennie Koopmans1171132301381713095391186143,75
11.Gijs Haasnoot1451292741711693406141100142,83
12.Jochem de Ruijter1321362681491743235911098140,75
13.Chris Mesu1362033391071342415801061136,75
14.Peter Griffioen1391512901171282455351082134,75
15.Ruud Epping127163290971752725621054134,67
16.Rob Damman1281402681411262675351060132,92
17.Henk den Braber181143324139107246570935125,42
18.Ton v.d. Stouwe122112234109173282516930120,50
 

Eindstand voorronden dames

 naampers.
1 + 2
dubbels
1 + 2
totaalpers.
3 + 4
dubbels
3 + 4
totaaltotaal
voorronden
gemiddelde
voorronden
1.Astrid Verkleij3202966162973126091225153,13
2.Alma de Hoog2852885732983076051178147,25
3.Susanne van Schajik2782144922762945701062132,75

Eindstand voorronden heren

 naampers.
1 + 2
dubbels
1 + 2
totaalpers.
3 + 4
dubbels
3 + 4
totaaltotaal
voorronden
gemiddelde
voorronden
1.Robin Angenent2933716643863016871351168,88
2.Rudolf Grundmann3363947302943146081338167,25
3.Peter Appeldoorn3733216943562836391333166,63
4.Wim Overbeek3083296373143696831320165,00
5.Tino Raghunath2803436233283466741297162,13
6.Rik v.d. Stouwe2912785693663367021271158,88
7.Walter v.d. Berg3242745983432976401238154,75
8.Hennie Koopmans2792965753242876111186148,25
9.Tom van Schaik2793296083062715771185148,13
10.Arjan den Braber3152725872653245891176147,00
11.Gijs Haasnoot2823045862482665141100137,50
12.Jochem de Ruijter2672565232613145751098137,25
13.Peter Griffioen2802595392842595431082135,25
14.Chris Mesu2882365242992385371061132,63
15.Rob Damman2493045532502575071060132,50
16.Ruud Epping2512935442632475101054131,75
17.Henk den Braber238215453239243482935116,88
18.Ton v.d. Stouwe206285491227212439930116,25
19.Ab v.d. Vliet1952622122322344455,50
 naampers.
1 + 2
dubbels
1 + 2
totaalpers.
3 + 4
dubbels
3 + 4
totaaltotaal
voorronden
gemiddelde
voorronden

Dubbels

 naamdubbels 1dubbels 2dubbels
1 + 2
dubbels 3dubbels 4dubbels
3 + 4
totaal
dubbels
1.Rudolf Grundmann
Astrid Verkleij
223
139
171
157
690141
120
173
192
6261316
2.Rik v.d. Stouwe
Wim Overbeek
145
157
133
172
607178
160
158
209
7051312
3.Gijs Haasnoot
Tino Raghunath
144
167
160
176
647153
166
113
180
6121259
4.Robin Angenent
Ruud Epping
189
148
182
145
664172
130
129
117
5481212
5.Alma de Hoog
Peter Appeldoorn
150
166
138
155
609181
164
126
119
5901199
6.Hennie Koopmans
Walter v.d. Berg
147
131
149
143
570148
141
139
156
5841154
7.Peter Griffioen
Jochem de Ruijter
123
123
136
133
515139
175
120
139
5731088
8.Arjan den Braber
Henk den Braber
136
112
136
103
487194
131
130
112
5671054
9.Rob Damman
Chris Mesu
136
108
168
128
540124
115
133
123
4951035
10.Ton v.d. Stouwe
Susanne van Schajik
130
96
155
118
49990
144
122
150
5061005
11.Ab v.d. Vliet
Tom van Schaik
26
134

195
355
126

145
271626
 naamdubbels 1dubbels 2dubbels
1 + 2
dubbels 3dubbels 4dubbels
3 + 4
totaal
dubbels
Woerdense Bowling Vereniging Clubkampioenschappen Score Systeem 2.0