Clubkampioenschappen

Finale heren

  naam game
1
game
2
game
1+ 2
game
3
game
4
game
3 + 4
totaal totaal
voorronden
gemiddelde
1.Bas Derks1662023681871853727401321171,75
2.Peter Appeldoorn1281723001601783386381350165,67
3.Robin Angenent1681353031771773546571318164,58
4.Wim Overbeek1491823312081553636941256162,50
5.Stef Seegers1481573051261462725771362161,58
6.Hennie Koopmans1591413001251602855851311158,00
7.Rudolf Grundmann1621893511241652896401244157,00
8.Gijs Haasnoot1541863401621633256651186154,25
9.Tino Raghunath1441442881231522755631225149,00
10.Walter v.d. Berg1631192821281532815631203147,17
11.Teus de Hoog1481252731391472865591159143,17
12.Antonio del Rosario1361432791221472695481135140,25
13.Ruud Epping1131172301551202755051150137,92
14.Jochem de Ruijter1371602971291282575541094137,33
15.Rob Damman1541322861341102445301034130,33
16.Peter Griffioen1291442731241122365091026127,92
17.Ab v.d. Vliet1051182231001102104331078125,92
18.Chris Mesu14717532290119209531979125,83
 

Finale dames

  naam game
1
game
2
game
1+ 2
game
3
game
4
game
3 + 4
totaal totaal
voorronden
gemiddelde
1.Astrid Verkleij1391342731751503255981130144,00
2.Susanne van Schajik146119265104153257522977124,92
 

Eindstand voorronden heren

  naam single
1 + 2
double
1 + 2
(pers.)
totaal single
3 + 4
double
3 + 4
(pers.)
totaal totaal
voorronden
gemiddelde
voorronden
Stef Seegers4383127503222906121362170,25
Peter Appeldoorn3193786973253286531350168,75
Bas Derks3162946103573547111321165,13
Robin Angenent3133256383413396801318164,75
Hennie Koopmans3403116513193416601311163,88
Wim Overbeek3453086533252786031256157,00
Rudolf Grundmann3013346353112986091244155,50
Tino Raghunath2972875843263156411225153,13
Walter v.d. Berg3012975982893166051203150,38
Gijs Haasnoot3342655992922955871186148,25
Teus de Hoog2712915623112865971159144,88
Ruud Epping2862325183063266321150143,75
Antonio del Rosario2553155702782875651135141,88
Jochem de Ruijter2812905712332905231094136,75
Ab v.d. Vliet2932775702322765081078134,75
Rob Damman2622445062732555281034129,25
Peter Griffioen2562114672932665591026128,25
Chris Mesu251232483264232496979122,38
Rob van Dijk225209434199221420854106,75
 

Eindstand voorronden dames

  naam single
1 + 2
double
1 + 2
(pers.)
totaal single
3 + 4
double
3 + 4
(pers.)
totaal totaal
voorronden
gemiddelde
voorronden
Astrid Verkleij2882635512563235791130141,25
Susanne van Schajik256226482270225495977122,13

Eindstand doubles

  naam double 1 double 2 double
1 + 2
totaal
double 3 double 4 double
3 + 4
totaal
totaal
double
1.Peter Appeldoorn
Hennie Koopmans
190
152
188
159
689156
143
172
198
6691358
2.Rudolf Grundmann
Robin Angenent
160
144
174
181
659164
136
134
203
6371296
3.Bas Derks
Stef Seegers
148
113
146
199
606153
135
201
155
6441250
4.Wim Overbeek
Walter v.d. Berg
154
118
154
179
605155
166
123
150
5941199
5.Gijs Haasnoot
Tino Raghunath
102
141
163
146
552113
178
182
137
6101162
6.Astrid Verkleij
Ruud Epping
143
103
120
129
495155
161
168
165
6491144
7.Peter Griffioen
Jochem de Ruijter
109
159
102
131
501134
157
132
133
5561057
8.Teus de Hoog
Susanne van Schajik
123
123
168
103
517143
102
143
123
5111028
9.Rob van Dijk
Ab v.d. Vliet
101
126
108
151
48691
149
130
127
497983
10.Rob Damman
Chris Mesu
114
129
130
103
476137
126
118
106
487963
11.Antonio del Rosario
112
203
315112
175
287602
  naam double 1 double 2 double
1 + 2
totaal
double 3 double 4 double
3 + 4
totaal
totaal
double
Woerdense Bowling Vereniging Clubkampioenschappen Score Systeem 1.3