Clubkampioenschappen 2016/2017

Speelschema

 
groep zondag 26 maart maandag 27 maart donderdag 30 maart
A S 12:00    D 13:15 S 19:00    D 20:15    
B D 14:00    S 15:35 D 21:00    S 22:35    
C   S 19:25    D 20:15   S 19:25    D 20:15
D   S 21:45    D 23:00   S 21:45    D 23:00
E   S 22.10    D 23.00   S 19:00    D 20:15
F     S 19:00    D 21:00 D 21:00    S 22:35
G     S 19:50    D 21:00 S 22:10    D 23:00
H S 15:10    D 16:00     S 19:50    D 21:00
J S 12:25    D 13:15 S 19:50    D 21:00    
K S 14:45    D 16:00   S 19:25    D 20:15  
L S 12:50    D 14:00   D 20:15    S 21:45  
 
 
groep naam   groep naam
A1 Gijs Haasnoot E2 Dennis Hemmer
A2 Henk v.d. Meer E3 Martin v.d. Panne
A3 Chris Mesu E4 Astrid Verkleij
A4 Rob Damman F1 Rory Borremans
B1 Jochem de Ruijter F2
B2 Peter Griffioen H1 Henk den Braber
C1 Peter Appeldoorn H2 Arjan den Braber
C2 Walter v.d. Berg H3 Tom Verheul
C3 Wim Overbeek H4 Wouter Eppinga
C4 Alma de Hoog J1 Hennie Koopmans
D1 Tim Beukers J2 Teus de Hoog
D2 Erik van Rossum J3 Rob van Dijk
D3 Robin Angenent J4 Ab v.d. Vliet
D4 Rudolf Grundmann K1 Bas Derks
E1 Steven van Loveren K2 Stef Seeger
 

Tussenstand voorronden Heren

naar voorronden Dames   naar scorelijst Doubles

     naam single
1 + 2
double
1 + 2
(pers.)
totaal    single
3 + 4
double
3 + 4
(pers.)
totaal    totaal
voorrond.
gemid.
voorrond.
1.  Stef Seeger 378 365 743 318 331 649 1392 174,00
2.  Bas Derks 343 402 745 337 293 630 1375 171,88
3.  Teus de Hoog 360 320 680 680 170,00
4.  Hennie Koopmans 324 355 679 679 169,75
5.  Arjan den Braber 288 335 623 623 155,75
6.  Tom Verheul 349 271 620 620 155,00
7.  Wouter Eppinga 314 268 582 582 145,50
8.  Chris Mesu 262 291 553 553 138,25
9.  Jochem de Ruijter 259 286 545 545 136,25
10.  Gijs Haasnoot 277 255 532 532 133,00
11.  Henk den Braber 281 250 531 531 132,75
12.  Peter Griffioen 255 276 531 531 132,75
13.  Ab v.d. Vliet 299 226 525 525 131,25
14.  Rob Damman 261 229 490 490 122,50
15.  Rob van Dijk 217 256 473 473 118,25
16.  Henk v.d. Meer 206 242 448 448 112,00
  Wim Overbeek
  Walter v.d. Berg
  Tim Beukers
  Steven van Loveren
  Rudolf Grundmann
  Rory Borremans
  Robin Angenent
  Peter Appeldoorn
  Martin v.d. Panne
  Erik van Rossum
  Dennis Hemmer
     naam single
1 + 2
double
1 + 2
(pers.)
totaal    single
3 + 4
double
3 + 4
(pers.)
totaal    totaal
voorrond.
gemid.
voorrond.

 

Tussenstand voorronden Dames

 

naar voorronden Heren   naar scorelijst Doubles

       naam single
1 + 2
double
1 + 2
(pers.)
totaal    single
3 + 4
double
3 + 4
(pers.)
totaal    totaal
voorrond.
gemid.
voorrond.
  Astrid Verkleij
  Alma de Hoog

Tussenstand Doubles

 

naar voorronden Heren   naar voorronden Dames

     naam double 1 double 2 double
1 + 2
totaal
double 3 double 4 double
3 + 4
totaal
totaal
double
1.  Bas Derks
Stef Seeger
182
198
220
167
767 154
180
139
151
624 1391
2.  Hennie Koopmans
Teus de Hoog
210
179
145
141
675

675
3.  Henk den Braber
Arjan den Braber
139
178
111
157
585

585
4.  Jochem de Ruijter
Peter Griffioen
166
128
120
148
562

562
5.  Tom Verheul
Wouter Eppinga
152
130
119
138
539

539
6.  Chris Mesu
Rob Damman
101
98
190
131
520

520
7.  Gijs Haasnoot
Henk v.d. Meer
134
138
121
104
497

497
8.  Rob van Dijk
Ab v.d. Vliet
123
146
133
80
482

482
  Wim Overbeek
Alma de Hoog




  Tim Beukers
Erik van Rossum




  Steven van Loveren
Dennis Hemmer




  Rory Borremans




  Robin Angenent
Rudolf Grundmann




  Peter Appeldoorn
Walter v.d. Berg




  Martin v.d. Panne
Astrid Verkleij




     naam double 1 double 2 double
1 + 2
totaal
double 3 double 4 double
3 + 4
totaal
totaal
double

naar voorronden Heren   naar voorronden Dames   naar scorelijst Doubles

Woerdense Bowling Vereniging Clubkampioenschappen Score Systeem 1.3